הדפסת פוסטרים בכל כמות וגודל

 
רוצים כרזת פרסום גדולה וצבעונית אשר תופסת את העין ומעבירה את המסר הפרסומי? אם כך אתם זקוקים לשירות של הדפסת פוסטרים. רוצים להדפיס פוסטרים לצורך מטרות פרסומיות, או אולי אתם מעוניינים בפוסטרים לעיצוב העסק או שתרצו להדפיס פוסטרים ולמכור אותם? אם כך הגעתם אל המקום הנכון, כאן ניתן לבצע הדפסת פוסטרים בכל כמות וגודל ולכל מטרה. אנו מדפיסים פוסטרים בכל כמות, כולל הדפסת פוסטרים בודדים. השירותים שלנו משמשים אנשים פרטיים הזקוקים לכמות קטנה, כמו גם עסקים גדולים אשר זקוקים לכמויות, מפלגות וארגונים שונים אשר זקוקים ליחסי ציבור.
 

הדפסת פוסטרים על חומרים שונים

 
ניתן להזמין הדפסת פוסטרים על חומרים שונים - הדפסת פוסטרים על נייר, הדפסת פוסטרים על קאפה, שמשונית עם טבעות לתליה, ואפילו מדבקה. לכל חומר ישנן תכונות ומאפיינים אחרים והוא מתאים למטרות שונות. אצלנו תוכלו לקבל פתרון לכל צורך ולכל מטרה והדפסה על כל חומר שתרצו. אם תרצו הדפסת פוסטרים לצורך עיצוב הבית או המשרד, הדפסה על קאפה יכולה להיות פתרון מושלם אשר יספק לכם פוסטר יפה וללא צורך במסגרת. אם תרצו כרזות לתלייה על גשרים או מרפסות תוכלו להזמין הדפסת פוסטרים על שמשונית וליהנות מפתרון עמיד לגשם. לכל צורך יש לנו פתרון.
 
להדפסת פוסטרים ישנם שימושים שונים, אלו יכולות להיות כרזות פרסומיות, פוסטרים אשר נועדו להשיג מטרות עיצוביות ואפילו פוסטרים המספקים השראה ומוטיבציה לעובדים. ניתן להדפיס פוסטרים בגדלים שונים ויש להם נראות גבוהה מאוד והם משיגים את המטרה.
 

כיצד מתבצעת הדפסת פוסטרים

 
הדפסת פוסטרים נעשית באמצעות מכונות דפוס דיגיטליות המסוגלות להדפיס פוסטרים בכל גודל. המכונות מסוגלות להדפיס פוסטרים מאוד גדולים, אך במידה ויש צורך בפוסטרים גדולים במיוחד, כמו למשל עבור כרזת פרסום בנתיבי איילון, מתבצעת הדפסה בחלקים. בהזדמנות זו נזכיר שחשוב שאלו יהיו תמונות חדות ומרובות פיקסלים. העיצוב יכול להיראות נהדר על מסך המחשב, אך כאשר מדפיסים אותו בענק זה לא נראה אותו דבר. מסיבה זו חשוב להקפיד על איכות התמונה וגם לבצע עריכה דיגיטלית מתאימה בטרם ההדפסה. לנו בדפוס סדר צלם, יש למעלה מחמישים שנות ניסיון אשר מבטיחים לכם איכות.
 
פוסטרים הם כלי שיווקי חזק ויעיל, אך חשוב לעשות זאת נכון. ישנם חומרים שונים בהם אפשר להשתמש ויש לבחור את החומר להדפסת הפוסטר בהתאם למטרות השימוש. למשל ישנו הבדל גדול בין הדפסת פוסטרים אשר מיועדים עבור מקומות סגורים, לבין הדפסת פוסטרים אשר מיועדים למקומות פתוחים, חשיפה לשמש ולמזג האוויר. לנו יש פתרון של הדפסת פוסטרים לכל מטרה.
 
אצלנו באתר תוכלו להעלות קובץ ולבצע הזמנה של הדפסת פוסטרים. אך שימו לב שבמידה ורוצים להדפיס פוסטרים גדולים במיוחד הם צריכים להיות ברזולוציה המתאימה. תוכלו לשלוח לנו את הקובץ ואנו נחזור אליכם עם הצעה לצורך הדפסת הפוסטר; הצעה הכוללת מחיר ואת אפשרויות הגודל המתאימות לקובץ.
 

הדפסת פוסטרים בכל כמות

.הדפסת פוסטר על נייר, הדפסת פוסטר על שמשונית

הדפסת פוסטר על קאפה

הדפסת פוסטר על מדבקה  

לחצו על עיצוב אונליין לדוגמאות

אין אפשרות לעצב באתר

לחצו למטה על העלאת קובץ מוכן, רשמו
את כל הפרטים וההצעה תשלח אליכם

שלחו מייל yosi@sdar.co.il

 שלחו הודעה בוואטאפ

או התקשרו 03-6393988 וקבלו ייעוץ בחינם