הדפסת מדבקות

לחצו למטה על עיצוב אונליין

והתחילו לעצב באמצעות עורך העיצוב שלנו.

בחרו בצד ימין את הקטגוריה והתחילו לעצב באמצעות עורך העיצוב שלנו.

כל המוצרים שלנו מודפסים ברמה גבוהה על נייר איכותי לשביעות רצונך המלאה

או התקשרו וקבלו ייעוץ בחינם 

036393988

וואטצאפ  054-6147687 

הדפסת כל סוגי המדבקות, הדפסת מדבקות איכותיות


דפוס סדר צלם מדפיס את כל סוגי המדבקות, מדבקות נייר, מדבקות ויניל, מדבקות פוליאסטר, מדבקות שקופות, או לבנות.

  • בדפוס סדר צלם יודעים להדפיס מדבקות בכל צורה לדוגמא, מדבקה מודפסת עגולה מדבקה מודפסת אליפסית, וכל צורה שרוצים, בדפוס סדר צלם נותנים פתרון למדבקות מודפסות בכל כמות.
  • חשוב לדעת שכל מדבקה משמשת לצורך מסוים לדוגמא,
  • מדבקה מנייר בדרך כלל מיועדת להדבקה חומרים שעשויים מנייר, מדבקה מפוליאסטר בדרך כלל מיועדת להדבקה על מוצרים כמו מתכת זכוכית ופלסטיק חשוב שאם רוצים מדבקה לרכב היא צריכה להיות עמידה בתנאי חוץ הכוונה לשמש וגשם.
  • חשוב לפני שאתם מבקשים הצעת מחיר למדבקות מודפסות ציינו לאיזה מטרה המדבקה מיועדת מכיוון שהרבה פעמים לא ישאלו אתכם את השאלות החשובות לאיזה צורך המדבקה מיועדת ואז תקבלו מוצר שלא ייתן פתרון נכון עבורכם.
  • מדבקות מודפסות חשובות מאוד לצורך מיתוג המוצר, כשהמדבקה מייצרת פרסום יותר טוב של המוצר, לדוגמא, אם יש לכם מארזים מפלסטיק אתם יכולים להדפיס מדבקה ממותגת ולהדביקה על המארז, זה נותן הרבה יותר אפשרויות למגוון של אריזות בכמויות קטנות, מכיוון שלא כדאי להשקיע באריזת פלסטיק מודפסת בכמות קטנה, מכיוון שהמחיר הוא גבוה, אותו הדבר לגבי אריזה מודפסת, אם צריכים כמות קטנה, לדוגמא 50 יחידות, עדיף להדפיס מדבקות, ולהדביק אותן על האריזה, מה שיוזיל משמעותית את ההשקעה באריזה.
  • מדבקות מודפסות משמשות להרבה תחומים, הדפסת מדבקות כולל ברקוד לזיהוי של מוצרים במחסן, או בחנות מכירה, הדפסת מדבקות שמיות לתלמידים, הדפסת מדבקות לעסקים כדי לייצר יותר נראות כלפי הלקוחות, אם החלטתם להקים עסק, כדאי לכם להתחיל עם מדבקות מודפסות, שזו ההשקעה הכי כדאית לתחילת הדרך, מכיוון שאתם יכולים להדביק את המדבקות כמעט על כל מוצר או אריזה
  •