הדפסת מחברות ממותגות הפכה לדבר מאוד מבוקש, בעיקר התחום של הדפסת מחברות ממותגות לעסקים. מכיוון שבתוך צמד המילים ”הדפסת מחברות“ ישנן כל כך הרבה אפשרויות, כך העסקים השונים יכולים לעשות שימושים שונים במחברות. להלן כמה דוגמאות לשימושים בהדפסת מחברות בתחום העסקי: - מחברות מודפסות וממותגות לצורך יחסי ציבור של העסק או החברה. מתאימות לצורך חלוקה לאורחים, משקיעים, שותפים עסקיים, בעלי עניין ועובדי החברה. - חוברות לציון אירועים חשובים ואבני דרך בחיי החברה. כמו למשל הדפסת חוברות לעסק אשר חוגג 50 שנות פעילות. - הדפסת מחברות עסקיות ופיננסיות על מנת להציג דוחות ונתונים חשובים לבעלי מניות, שותפים, מנהלים,משקיעים וכו‘. - הדפסת מחברות הדרכה לצרכים פנים ארגוניים. למשל אלו יכולות להיות חוברות הדרכה המסבירות על הארגון עבור עובדים חדשים הנקלטים בארגון; מחברות הדרכה הרלוונטיות לתפקידים מסוימים בארגון ועוד. - מחברות הדרכה ללקוחות, כמו למשל חוברות המסבירה את הוראות השימוש במוצר או את פרטי השירות. - הדפסת קטלוגים. עסקים רבים מדפיסים חוברות לצורך הכנת קטלוג המציג את מוצריהן, אלו יכולים להיות קטלוגים לסוכני המכירות, קטלוגים שישלחו בדואר לחברי מועדון הלקוחות ועוד. ישנו הבדל גדול בין עסק אשר מעניק ללקוחותיו חוברות מידע המציגות את כל המידע בצורה אסתטית וברורה. חוברות שכאלו תורמות לקידום העסק ומסייעות להשגת יתרון תחרותי. אם המתחרים שלכם הפיקו חוברות מידע יפות ומעוצבות, הם יצליחו לקבל יותר לקוחות.

לפרטיים ועסקים הדפסת מחברות ממותגות

לא רק בעלי עסקים נעזרים בשירותים של הדפסת מחברות ממותגות, אלא גופים שונים ואנשים פרטיים. למשל תנועות נוער יכולות להדפיס מחברת ממותגת לפעילים, מפלגות וארגונים פוליטיים יכולות להדפיס מחברות המפרטות את הישגיהן או הבטחותיהן למערכת הבחירות, מוסדות חינוך יכולים להדפיס מחברות עבודה לסטודנטים, סטודנטים יכולים להדפיס עבודות תזה ועוד. כפי שהבנתם הדפסת חוברות יכולה להתאים לכל מטרה ולמגוון גדול של לקוחות עסקיים, פרטיים, מוסדיים וממשלתיים. לכל מחברת ישנה מטרה אחרת ובהתאם לכך נבחרים המאפיינים של החוברת מבחינת צבע, גודל, סוג הנייר, כמות הדפים, צורת הכריכה ועוד. בין אם מדובר במוסד לימודים המדפיס חוברת עבודה או עסק הרוצה לקדם את שירותיו, המחברת היא תמיד הזדמנות למיתוג. לכן תרצו להשקיע בחוברות בעלות מראה יוקרתי ואסתטי ולא סתם להדפיס כמה דפים במדפסת המחשב ולהכניסם לתוך קלסר. הדפסת חוברת מקצועית משרתת את המטרות השיווקיות שלכם.

הדפסת מחברות ממותגות בטכנולוגיה מתקדמת

בימינו, בזכות הטכנולוגיות הדיגיטליות, אנו מסוגלים לבצע הדפסת מחברות ממותגות עם גימור ספירלה או מחברות ממותגות כולל כריכה רכה הדבקה בחום, או מחברות ממותגות עם כריכה קשה, כולל מיתוג אישי לכל לקוח, במחירים משתלמים, איכות גבוהה וזמן עבודה קצר. כך בתי הדפוס יכולים לתת מענה מהיר לצרכים של העולם העסקי אשר עשוי להידרש לפתרונות איכותיים בפרק זמן קצר ויחד עם זאת ליהנות ממחירים אטרקטיביים. בימינו שירותי סדר דפוס דיגיטליים מסוגלים לבצע את העבודות תוך מספר ימים. הקפידו לעבוד עם שירותי סדר דפוס מנוסים ובעלי טכנולוגיות מתקדמות - אלו מסוגלים לספק מענה מהיר, מחיר זול והכי חשוב עבודות מוקפדות באיכות גבוהה.הדפסת מחברות ממותגות במגוון אפשרויות, ובכל כמות 
הדפסת מחברת ממותגת בכריכה רכה
הדפסת מחברות ממותגות בכריכה קשה
הדפסת מחברות ממותגות עם ספירלה ועוד

לחצו על עיצוב אונליין לדוגמאות

אין אפשרות לעצב באתר
לחצו למטה על העלאת קובץ מוכן, רשמו
את כל הפרטים וההצעה תשלח אליכם

שלחו מייל yosi@sdar.co.il

 שלחו הודעה בוואטאפ

או התקשרו 03-6393988 וקבלו ייעוץ בחינם