הדפסת פנקסי חשבוניות

הדפסת פנקסי קבלות

הדפסת תעודות משלוח

לחצו למטה על עיצוב אונליין

והתחילו לעצב באמצעות עורך העיצוב שלנו.

בחרו בצד ימין את הקטגוריה והתחילו לעצב באמצעות עורך העיצוב שלנו. כל המוצרים שלנו מודפסים ברמה גבוהה על נייר איכותי לשביעות רצונך המלאה

הדפסת פנקסים באיכות גבוהה בכל כמות


הדפסת פנקסי חשבוניות קבלות תעודת משלוח

לחצו על עיצוב אונליין לדוגמאות

אין אפשרות לעצב באתר
לחצו למטה על העלאת קובץ מוכן, רשמו
את כל הפרטים וההצעה תשלח אליכם

שלחו מייל yosi@sdar.co.il

 שלחו הודעה בוואטאפ

או התקשרו 03-6393988 וקבלו ייעוץ בחינם

אנו בדפוס סדר מתמחים במתן שירותים לעסקים ועושים את כל המאמצים על מנת להעניק לכל עסק את כל פתרונות הדפוס שהוא נזקק להם. עסקים שונים עשויים להזדקק לסוגים שונים של עבודות דפוס, אך כמעט כולם נזקקים להדפסת מסמכים עסקיים כמו הדפסת פנקסי חשבוניות, הדפסת פנקסי קבלות, הדפסת פנקסי הזמנות, הדפסת תעודות משלוח והדפסת מסמכים בעלי אופי דומה.

מה מיוחד בהדפסת פנקסי חשבוניות

הדפסת מסמכים מסוג זה, כמו פנקסי חשבוניות ופנקסי תעודות משלוח היא שונה מהדפסה רגילה. אך מה בעצם מבדיל את אותם המסמכים משירותי הדפסה אחרים.
1.         הצורך במיספור - מסמכים מסוג זה חייבים מיספור ייחודי לכל מסמך בסדר רץ. זה דבר הכרחי לצורך הנהלת חשבונות תקינה בעסק. לכן יש צורך בפנקסי חשבוניות ממוספרות בסדר רץ.
2.         הצורך בהעתק - תעודות משלוח, פנקסי חשבוניות ומסמכים בעלי אופי דומה דורשים מספר העתקים, לפעמים שניים ולפעמים אפילו שלוש. לכן יש צורך בכריכת הפנקס עם דפי קופי (נייר כימי) אשר יאפשרו לכל רישום ידני לצאת עם מספר העתקים הדרושים. מומלץ מאוד להדפיס פנקסים עם 3 העתקים, כך יש אחד עבור הלקוח אחד להנהלת חשבונות, ואחד נשאר בפנקס לצורך מעקב.
3.         עיצוב פשוט - הדפסת פנקסי חשבוניות ומסמכים חשבונאיים אחרים נועדה על מנת לענות על צרכים פרקטיים ולהתנהל בהתאם לחוקי המס של מדינת ישראל; מסיבה זו אין צורך בעיצובים מיוחדים וצבעוניים, כל מה שנדרש זה הלוגו של העסק ופרטי החברה/עוסק מורשה.
4.         חיתוך לתלישה - הדפסת פנקסי קבלות עם חיתוך פורפורציה, המאפשר תלישה קלה ונוחה.
ניתן להדפיס פנקסים בגדלים שונים:
A4 - זהו גודל הדף הסטנדרטי, כמו זה שמשתמשים במדפסת הביתית. גודלו 297*210 מ“מ.
A5- זהו הסטנדרט המתייחס למחצית הגודל של A4. גודלו של נייר זה הוא 148*210 מ“מ.
A6 - פנקס בגודל A4 אך בעל חלוקה פנימית ל 6 קוביות הניתנות לתלישה.
תוכלו להזמין פנקסים המתאימים לאופי ונוחות השימוש.
 

הדפסת פנקסי חשבוניות בדפוס סדר צלם

אצלנו תוכלו לקבל שירותי הדפסת פנקסי חשבוניות ומסמכים חשבונאיים בהתאמה אישית. אנו מעניקים לכם מגוון סוגי מספור נומריים/אלפאביתים; אפשרויות שונות להעתקים; גימורים שונים וגדלים שונים. אנו מעניקים לכל עסק פתרון מהיר. אצלנו תוכלו לקבל:
-       הדפסת חשבונית מס.
-       הדפסת חשבונית מס קבלה.
-       הדפסת תעודות משלוח.
-       הדפסת טופס הזמנה.
-       הדפסת כרטיסים.
-       הדפסת בונים למסעדות.
-       הדפסת טופס הצעת מחיר.
-       הדפסת קבלות ועוד.
עסקים רבים משתמשים בשירותינו ומזמינים פנקסי חשבוניות, פנקסי קבלות, פנקסי תעודות משלוח וכרטיסים. אלו יכולים להיות מועדונים, בתי קפה, מסעדות, עורכי דין, ובעלי מקצועות חופשיים, רופאים ומרפאות, ספרים ומעצבי שיער, טכנאים, מוסכים, עמותות וכל עסק המעניק שירותים ומקבל תשלום. בין לקוחותינו תמצאו כאלו הרשומים בתור עוסק פטור, עוסק מורשה, חברה בע“מ או מלכ“ר.