בימינו כאשר אנו מוצפים בתכנים דיגיטליים קצרים ומהירים, ואפילו הספרים כבר נמצאים במהדורות דיגיטליות, לפעמים נראה לנו שמקומם של הספרים במתכונתם הישנה והמוכרת חלף מן העולם. אך האמת שממש לא, הדפסת ספרים היא עדיין דבר מבוקש ויש לכך סיבות טובות. כל מי שקרא ספר במהדורה מודפסת ומהדורה דיגיטלית, בוודאי נוכח בהבדל - ספר מודפס מעניק חוויה שונה אשר באמת מאפשרת לכם להתנתק מהכול ולהישאב אל תוך הסיפור.

הדפסת ספרים

מה צריך לדעת על הדפסת ספרים?

הדפסת ספרים גם נחשבת לדבר הרבה יותר יוקרתי ואנשים מעריכים אותם יותר כאשר מדובר במשהו מוחשי שאפשר להחזיק ביד ולהניח על מדף הספרים, ולא בספריית הקבצים של המחשב. לספר מודפס יש הרבה יותר ערך רגשי והוא מעולה בתור מתנה.

השאלה הגדולה היא האם הדפסת ספרים מתאימה לכל אחד? או שצריך להיות לפחות סופר מפורסם, או אדם בעל משאבים כלכלים לממן את הדפסת הספר.
אז החדשות הן שכל אחד יכול להדפיס ספר והדפסת ספרים היא דבר הרבה יותר זול ממה שאתם חושבים. אם כתבתם ספר בעצמכם, אולי מדע בדיוני או סיפור ילדים, אולי הסיפורים האישיים על הרגעים הקשים של המלחמה או כל דבר אחר - עכשיו אתם יכולים להדפיס את הספר. אל תתנו לכישרון שלכם להישכח ולהיעלם, אל תתנו לדפי מחברת הכתיבה להעלות אבק במגירה. בקלות תוכלו להפוך אותם לספר נהדר, מתנה למשפחה וחברים, ואולי גם ספר אשר תוכלו לשווק ולמכור.
אנשים רבים נעזרים בשירותי הדפסת ספרים למטרות שונות. אלו יכולים להיות ספרי זיכרון לאנשים יקרים; ספרי זיכרון לאירועים משמעותיים, ספרים לכבוד אירועים חשובים בחיי קהילה, ספרים נוסטלגיים, ספרים לקידום אנשי מקצוע ועוד. גם אתם יכולים להדפיס את הספר שלכם.

כמה עולה הדפסת ספרים

שאלת השאלות היא כמה עולה הדפסת ספר?

לא ניתן לתת תשובה אחת שתהיה נכונה לכל מקרה, במקום זאת נדבר על הגורמים אשר משפיעים על עלות הדפסת ספרים.

נוכל גם לספר לכם שההדפסה עצמה היא לא בהכרח העלות המרכזית של הכנת הספר, ישנם דברים אחרים שאתם צריכים לקחת בחשבון כמו עיצוב גרפי, עימוד, הגהה, ניקוד, עריכה ספרותית, איורים ועוד. אם הספר שלכם נכתב בכתב יד, יש גם להקלידו למחשב בטרם ההדפסה. בין הגורמים השונים המשפיעים על העלות של הדפסת הספרים ניתן להזכיר את גודל הספר; סוג הנייר שבו משתמשים; שימוש בתמונות ואיורים או רק טקסט, שימוש בצבע, סוג הכריכה, ספרים עם כריכה רכה או ספרים עם כריכה קשה, ספרים מודפסים עם תבליט או ללא תבליט ואולי גם דברים נוספים. לצד הגורמים השונים המשפיעים על העלות של הדפסת ספרים יש לקחת בחשבון שככל שתדפיסו יותר עותקים, כך העלות השולית לספר יורדת. אם אתם מעוניינים בהדפסת ספרים, מומלץ לפנות לשירותי דפוס סדר צלם, ניסיון ע בעלי ניסיון על מנת  שתוכלו להסביר להם מהן הציפיות שלכם והם יוכלו להציג בפניכם הצעת מחיר בהתאמה ר בהדפסת ספרי ילדים, הדפסת ספרי שירה, הדפסת ספרי פרוזה, הדפסת ספרים מכל הסוגים, והכי חשוב ליווי לכל אורך הדרך עד להדפסת הספר.

הדפסת ספרי ילדים, הדפסת ספרי פרוזה, הדפסת ספרי שירה, ועוד.

הדפסת ספרים בכריכה קשה

הדפסת ספרים בכריכה קשה כולל תפירה

הדפסת ספרים בכריכה קשה כולל הדבקה

הדפסת ספרים בכריכה רכה

לחצו על עיצוב אונליין לדוגמאות

אין אפשרות לעצב באתר
לחצו למטה על העלאת קובץ מוכן, רשמו
את כל הפרטים וההצעה תשלח אליכם

שלחו מייל yosi@sdar.co.il

 שלחו הודעה בוואטאפ

או התקשרו 03-6393988 וקבלו ייעוץ בחינם


How to create whatsapp link for website Send Message