אם יש לכם עסק, אחד הדברים הכי חשובים שאתם צריכים זה אריזות יפות. לא נעים להגיד אבל כולנו יודעים זאת, האריזות מוכרות ולכן חשוב להשקיע בהדפסת אריזות איכותיות. אלו יכולות להיות האריזות אשר מוצגות על המדף ואמורות לפתות את הלקוח לרכוש את המוצר, ואלו יכולות להיות האריזות בהם שמים את המוצר לאחר הקנייה, כמו למשל השקיות שאיתן תצאו מחנות הבגדים. לכל סוגי האריזות יש גם תפקיד פרקטי, אך גם ערך מיתוגי ושיווקי. ישנם הרבה פרטים שצרך לקחת בחשבון בכל הנוגע להדפסת אריזות וזוהי עבודה למעצבים ואנשי שיווק. ההדפסה עצמה היא רק השלב הסופי, לאחר עבודת תכנון ועיצוב מוקפדת שקדמה לה. מכיוון שאריזות הן חלק מעיצוב המוצר והתדמית שלו, יש לחשוב על כל פרט של האריזה ובמקרים מסוימים הדבר דורש חיתוכי קרטון מיוחדים, כמו למשל במקרים של אריזות קרטון מתקפלות לרשת מזון מהיר אשר מציעה ארוחות ילדים. .


הדפסת אריזות במבחר סוגים

אם יש לכם עסק, אחד הדברים הכי חשובים שאתם צריכים זה אריזות יפות. לא נעים להגיד אבל כולנו יודעים זאת, האריזות מוכרות ולכן חשוב להשקיע בהדפסת אריזות איכותיות. אלו יכולות להיות הדפסת אריזות היא תחום רחב מאוד ובתוכו יכולים להיות אינספור סוגי אריזות למטרות שונות וגם מחומרים שונים. קרטון הוא החומר המומלץ ביותר כיום לצורך הדפסת אריזות, ניתן להשתמש בו בצורות שונות, התוצאות נהדרות והוא יותר ידידותי לסביבה מאשר מארזי ניילון. להלן כמה דוגמאות להדפסת אריזות: אריזות עבור מוצרי מזון הנמכרים ברשתות השיווק כמו מוצרי מזון; מוצרי חשמל; מוצרים לבית ומתנות; הדפסת אריזות עבור שירותי מזון מהיר כמו למשל קרטון להגשת נקניקיות, מארזי פיצה משפחתית, קופסות לפופקורן ועוד. בכל מקום יש אריזות וזוהי דרך מעולה לקדם את המכירות. בעזרת האריזות ניתן להציג את המוצר, להביע את המסרים השיווקים הנכונים ולמשוך את תשומת הלב הנכונה. אריזות מוכרות, אין בכך ספק. ובשביל להצליח אתם זקוקים לשירותי הדפסת אריזות אשר יכולים לתת מענה לכל אתגר. הדפסת אריזות מאפשרת לכם להציג את הלוגו שלכם, את השפה העיצובית, הסלוגן, מאפייני המוצר, הוראות שימוש, תמונות ואפילו הדפסה של תוויות וסימונים בהתאם לדרישות הרגולציה הקשורות למוצר.

הדפסת אריזות לקידום מכירות ועסקים

עסקים אשר מציעים מוצרים לא צריכים שנספר להם על הדפסת אריזות, הם מבינים את חשיבותן ומקדישים הרבה מאוד מחשבה ותכנון עבור האריזות שהם משתמשים בהן. אך הדפסת אריזות יכולה להתאים גם לעסקים אשר רוצים לערוך מבצעי קידום ואפילו מתנות ממותגות לעובדים. למשל אלו יכולות להיות אריזות של מארז השי לעובדים אשר יודפס במיתוג אישי, או אריזות מיוחדות שהופקו לצורך קידום עסקי בכנס או תערוכה. הדפסת אריזות פותחת בפניכם עולם של אפשרויות, זהו כלי חשוב לצורך מיתוג העסק וקידומו, לצורך הגדלת המכירות וחיזוק הקשר בין הלקוח לבין המותג. בעזרת שירותי הדפוס הדיגיטלי ניתן כיום להדפיס סוגים שונים של אריזות הנותנים מענה לכל אתגר ולכל צורך, וזאת תוך כדי שמירה על כדאיות כלכלית.

ייצור אריזות בכמויות קטנות

ייצור אריזות בכמויות קטנות מתאימות לעסק בתחילת דרכו, יש את האפשרות לייצור אריזות בכמויות קטנות כולל שמות של הלקוחות, מה שייצור יותר שייכות.

אריזות מעוצבות

אריזה מעוצבת עושה  את ההבדל בין למכור או לא למכור את המוצר, חשיבה נכונה איך לעצב את האריזה בצורה נכונה זה כל הסוד, צריך לדעת מה מושך את הלקוחות.


לחצו על עיצוב אונליין לדוגמאות

אין אפשרות לעצב באתר
לחצו למטה על העלאת קובץ מוכן, רשמו
את כל הפרטים וההצעה תשלח אליכם

שלחו מייל yosi@sdar.co.il

 שלחו הודעה בוואטאפ

או התקשרו 03-6393988 וקבלו ייעוץ בחינם