בימינו אין שום עסק, מוסד או רשות אשר משתמשים במעטפה רגילה ופשוטה של רשות הדואר. אפילו פרילנסרים עצמאיים כבר מבינים שיש צורך בהדפסת מעטפות על מנת שיוכלו לשלוח ללקוחותיהם מעטפות ממותגות. כולנו יודעים מה זה רושם ראשוני ולמעשה זהו אחד הדברים הכי חשובים בתחום הפרסום והשיווק. הדפסת מעטפות תאפשר לכם ליהנות ממעטפה ממותגת אשר תעניק ללקוח את הרושם הראשוני - עוד לפני שמקבל המכתב יפתח את המעטפה הוא כבר יראה את הלוגו שלכם וידע שמדובר בעסק רציני, עסק שיש לו כתובת צריך מעטפות מודפסות, עסק שיש לו גב. אל תזלזלו בדברים הללו, הם משחקים תפקיד חשוב בשיווק ומיתוג עסקים.
אבל מי שולח היום מעטפות

הדפסת מעטפות למה?

אם אכפת לכם ממיתוג העסק שלכם ואתם מבינים שחשוב לתת תשומת לב גם לפרטים הקטנים, הדפסת מעטפות היא בשבילכם. לא תמצאו היום שום עסק ושום גוף רשמי אשר משתמש במעטפות מודפסות פשוטות. העיצובים יכולים להיות שונים, בהתאם למטרות ואופי העסק, אך כל עסק וכל ארגון בוחר בשירות של הדפסת מעטפות - זה יכול להיות משרד עורכי הדין, הרשות המקומית, חברת החשמל או הקליניקה להשתלות שיער; כל עסק בכל סדר גודל רוצה ליצור רושם חיובי ומקצועי והדפסת מעטפות היא אחד הכלים.

הדפסת מעטפות נעשית בהתאמה אישית לצרכים שלכם.

כל לקוח יכול לבחור את העיצוב המתאים עבור המעטפות, לבחור את גודל המעטפות, הכמות, סוג הנייר ואפילו צורת הפתיחה והסגירה של המעטפה. מומלץ להדפיס את לוגו החברה ופרטי ההתקשרות הבסיסיים, אך כמובן שאפשר גם להיות יותר יצירתיים. הדפסת מעטפות בהתאמה אישית מאפשרת לכם לקבל יותר מהמעטפה ולהפוך אותה לעוד כלי שיווקי. בבתי הדפוס תוכלו להזמין מעטפות מודפסות בהתאם לצרכים שלכם ולקבל פתרון בהתאמה אישית. ואם כבר הזמנתם מעטפות, אל תשכחו למלא אותן גם בתוכן ממותג. אם מדובר במסמכים רשמיים של החברה בהחלט כדאי למתג גם אותם עם הלוגו של העסק.

הדפסת מעטפות עם לוגו החברה, 

הדפסת מעטפות  ממותגות

 הדפסת מעטפות בכל כמות

מעטפות מודפסת בגודל 11*23
הדפסת מעטפות 25*18
הדפסת מעטפות 24*34
הדפסת מעטפות 26*36
32*42 הדפסת מעטפות
הדפסת מעטפות לחתונה
הדפסת מעטפות לפרטיים
הדפסת מעטפות לעסקים
הדפסת מעטפות בכל כמות
הדפסת מעטפות בכל גודל


אם אתם רוצים יותר נראות, חשוב מאוד למתג את עצמכם  בכל מוצר לפרטים מיצרים, הדפסת מעטפות ממותגות זו הדרך הטובה ביותר לייצר נראות כלפי הלקוחות שלכם.


לחצו על עיצוב אונליין לדוגמאות

אין אפשרות לעצב באתר
לחצו למטה על העלאת קובץ מוכן, רשמו
את כל הפרטים וההצעה תשלח אליכם

שלחו מייל yosi@sdar.co.il

 שלחו הודעה בוואטאפ

או התקשרו 03-6393988 וקבלו ייעוץ בחינם

אנו לא מחייבים על תעריף דחוף

נשמח לקבל מכם הצעות מחיר